Petralito: Rozmawiamy z Juve o Diego

Giacomo Petralito, reprezentujący interesy piłkarza Werderu Brema, Brazylijczyka Diego (na zdjęciu), przyznał, że szefowie Juventusu prowadzą negocjacje w sprawie sprowadzenia go do Turynu. Okazuje się jednak, że i inne włoskie kluby chcą mieć Diego w swoim składzie.

W wywiadzie opublikowanym na portalu Sportal.it przyznał: “Rzeczywiście, rozmawialiśmy na temat Diego z kierownictwem Juventusu. Argumenty co do jego przeprowadzki do Turynu związane były również z operacją sprowadzenia do Juve Kireva.” Następnie dodał: “Oczywistym jest, że jeśli nadarza się życiowa okazja do zmiany otoczenia, trzeba zmierzyć się z tematem, przy czym pamiętajmy, że mówimy o piłkarzu, o którego zabiega teraz wiele świetnych klubów.

O kim mowa? Okazuje się, że o Diego pytają też Anglicy i Hiszpanie. Brazylijczyk chce grać jednak we Włoszech, ale i tu nie tylko Juventus chciałby mieć go w swojej ekipie. “Diego chce grać we Włoszech, to pewne. Oprócz Juve nie możemy zapominać też o tym, że chcą go ludzie Interu i Milanu” – powiedział Petralito.

www.sportal.it
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: