Giovinco szczęśliwy w Juve

Kończący dokładnie wczoraj 22 lata Sebastian Giovinco (na zdjęciu, po prawej) przyznał, że marzył o tym, żeby świętować swoje urodziny właśnie w Turynie, będąc piłkarzem Juventusu.

Rok 2009 Sebastian zaczął dosyć pozytywnie – wykorzystując otrzymane od trenera Ranieriego szanse gry. Po golu z Lecce zdobył kolejną bramkę, tym razem w meczu z Catanią w ramach Coppa Italia. W meczu z Fiorentiną nie udało mu się nic ustrzelić, choć bramka w takim spotkaniu byłaby niezapomnianym prezentem urodzinowym – podobnie jak było to w przypadku kolegi z drużyny, Marchisio. “To prawda, miałbym kolejny powód do tego, by świętować” – powiedział Giovinco.

Następnie dodał: “Tak czy inaczej jestem szczęśliwy, że mogę tutaj być, że mogę być częścią Juventusu. Kiedy w zeszłym roku biegałem w koszulce Empoli, miałem nadzieję, że któregoś dnia będę mógł świętować tutaj, w Turynie, będąc zawodnikiem Bianconerich. Teraz czuję się dobrze i mam zamiar nadal ciężko pracować i robić postępy. Chcę być gotowy za każdym razem, kiedy trener będzie mnie potrzebować. I tyczy się to również dwóch najbliższych meczów: z Udinese i Cagliari.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: