Chiellini znowu dostał w nos

Giorgio Chiellini (na zdjęciu) musiał przejść po meczu Włochów z Czarnogórą testy radiograficzne, jako że został uderzony w nos, który i tak dopiero co miał złamany. Na szczęście badania nie wykazały nowego urazu, ani pogłębienia starego. Obrońca Juventusu ma jedynie otarcia, które powinny zniknąć w ciągu najbliższych 48 godzin.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: