Ranieri o meczu z Chievo

Po meczu z Chievo Claudio Ranieri (na zdjęciu) stwierdził, że drużyna Juventusu była w tym meczu ekipą o dwóch twarzach. “Byliśmy niczym Dr Jekyll i Mr. Hyde” – powiedział. Trener Starej Damy skomentował to, co wczoraj po południu wydarzyło się na Stadio Olimpico.

Po końcowym gwizdku Ranieri powiedział: “Chievo było bardzo zorganizowane i stworzyło nam wiele problemów z kontrataku. Dużo czasu zajęło nam wejście w rytm tego meczu, a kiedy to już zrobiliśmy i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, nie potrafiliśmy wykorzystać swojej przewagi i utrzymać jej przez 90 minut. Szkoda, że mecz skończył się w taki a nie inny sposób.” Następnie dodał jeszcze: “W drugiej połowie udało nam się zrobić to, co wcześniej wydawało się bardzo trudne do wykonania: odwróciliśmy wynik na naszą korzyść i wyszliśmy na prowadzenie 3:2. Za sobą mieliśmy pięć zwycięstw z rzędu i mieliśmy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy pędzić do przodu z podobną prędkością, co przed przerwą w rozgrywkach. Okazało się, że nie było to możliwe, ale taki jest futbol – w każdym meczu jest trudno. Dzisiaj Chievo cztery razy strzelało na bramkę, z czego trzy razy skutecznie. Musimy pogodzić się z wynikiem i pracować dalej.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: