Demolka Delle Alpi trwa

Rozpoczął się ostatni etap rozbiórki starego Stadio Delle Alpi. W miniony piątek zaczęto rozmontowywać sklepienie stadionu, zdejmując stalowe kable wspierające jego strukturę i w końcu rozbierając “sufit” na części.

Następnym krokiem będzie rozbiórka dwóch masztów, która będzie miała miejsce w nadchodzących tygodniach. W maju z miejsca rozbiórki zostaną usunięte wszelkie materiały pozostałe po demolce a w czerwcu, zgodnie z planem, rozpoczną się pracę nad konstrukcją nowego stadionu.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: