Iaquinta i Marchionni o meczu z Genoą

Po Claudio Ranierim o meczu z Genoą powiedzieli kilka słów Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) i Marco Marchionni. Obaj rzecz jasna nie są zadowoleni z tego, co dzisiejszego wieczoru pokazał Juventus.

Mimo zdobycia bramki Iaquinta przyznał: “Nie poszło nam dobrze. Wiedzieliśmy, że gramy przeciwko drużynie nie mającej sobie równych we Włoszech, najpierw zremisowaliśmy, ostatecznie przegraliśmy 3:2. Genoa, jeśli zostawisz jej trochę miejsca, bezlitośnie to wykorzystuje.” Na temat swojej pierwszej bramki, nieuznanej jednak przez sędziego, powiedział: “Byłem przekonany, że nie ma spalonego, ale usłyszałem gwizdek. Szkoda – w tym meczu zdarzyło się wiele innych rzeczy. Idziemy jednak do przodu. Z Interem zagramy o honor, ale musimy uważać też na tych za naszymi plecami, bo nas doganiają.

Marco Marchionni z kolei powiedział: “Jesteśmy Juventusem, a od pewnego czasu nie umiemy dyktować swoich warunków gry. Jeśli dwukrotnie remisujesz, drużyna naszego pokroju musi przywozić do domu coś więcej niż tylko punkt. O arbitrze teraz nie ma co dyskutować – gwizdek słyszeli wszyscy. O gwizdku niech wypowie się sędzia. My tak naprawdę nie graliśmy, tylko zostawiliśmy piłkę Genoi.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: