Juve i Inter biją się o Diego Milito

Juventus i Inter dążą do wyrwania Diego Milito z Genoi (na zdjęciu). Oba kluby są zainteresowane współpracą z Argentyńczykiem od początku nowego sezonu. Nerazzurri przymierzali się do zakupu jego karty zawodniczej już w styczniu, teraz do akcji weszli też Bianconeri.

Szefowie Starej Damy skontaktowali się już z prezydentem Enrico Preziosim, by zapytać o szczegóły dotyczące Milito. Kierowników Genoi generalnie cieszy takie zainteresowanie piłkarzem – konkurencja między Juve a Interem oznacza możliwość podniesienia ceny Milito i zarobienia na nim większych pieniędzy, bądź… No właśnie. Oferta Juventusu jest o tyle ciekawa, że w klubie razem z Milito grają teraz Criscito i Palladino, którzy mieliby ostatecznie zostać w Genoi, jeśli ta przyjmie propozycję. Kontra Interu może jednak również być interesująca dla szefów Rossoblu: Nerazzuri proponują pieniądze plus karty Acquafreski i Suazo. Zwłaszcza ten pierwszy cieszy się zainteresowaniem włodarzy Genoi.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: