Iaquinta: Cieszę się, że tu jestem

W wywiadzie dla Gazzetta dello Sport Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu), który ostatnio dzięki dobrej grze jest stałym bywalcem pierwszej jedenastki Juventusu wypowiedział się na temat swojej przyszłości w turyńskim klubie.

W styczniu tego roku dużo mówiło się o tym, że Iaquinta przeprowadzi się do Zenitu Sankt Petersburg. Włoch został jednak w Juve i jak widać opłaciło się to na całej linii: Iaquinta jest dzisiaj pewnym punktem ataku Bianconerich. “Cieszę się, że nie mówi się już o mojej wyprowadzce” – przyznał Vincenzo. “Mam jeszcze trzy lata kontraktu do wypełnienia i jeśli tylko dostanę taką propozycję, na pewno go przedłużę. Juventus to wielki klub, z wielkimi ambicjami i jeszcze w tym roku mamy szansę zgarnąć trofeum.” Zapytany o dosyć silną konkurencję w ataku Starej Damy, odpowiedział: “Osobiście mi się to podoba, im więcej, tym lepiej. Kiedy razem z Del Piero, Trezeguet i Amaurim jesteśmy w optymalnej formie, nie ma na nas mocnych we Włoszech i całej Europie.

www.calciomercato.it
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: