Zlatan jedzie po zwycięstwo

Napastnik Interu Mediolan, Zlatan Ibrahimovic (na zdjęciu) przekonywał, że jest zmotywowany na dzisiejsze Derby i zaznacza, że jedzie do Turynu po zwycięstwo. Ibra odszedł z Juventusu w 2006 roku, w wyniku afery Calciopoli i stał się kluczowym piłkarzem Nerazzurrich, jednak do tej pory nie zdołał strzelić Starej Damie ani jednego gola.
To nie jest nasz najważniejszy mecz w tym sezonie” – zaświadczył Ibra wczorajszego wieczoru na łamach Inter Channel
Już pokazaliśmy, że chcemy wygrać ligę i dlaczego jesteśmy na jej szczycie. Mamy 10-punktową przewagę i jeżeli jutro wygramy, będziemy mieć jeszcze większą rezerwę. To będzie bardzo emocjonalny mecz i bardzo ekscytujące widowisko. Będziemy gotowi na walkę, ponieważ pracowaliśmy ciężko cały tydzień i pojedziemy tam po zwycięstwo.

www.channel4.com
www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: