Zanetti: To była ważna bramka

Choć Cristiano Zanetti (na zdjęciu) ma w tym sezonie pecha i poza boiskiem przebywa częściej, niż na nim, we wczorajszym meczu z Regginą zdołał przypieczętować swój występ wyrównującą bramką, dzięki której Juventus wywiózł z Kalabrii punkt.

Po meczu Zanetti powiedział: “Na początku grało mi się trochę trudno, bo nie czułem w nogach właściwego rytmu meczu. Potem tempo trochę opadło i zacząłem się odnajdywać na boisku.” Zapytany o strzeloną bramkę odpowiedział: “To był bardzo ważny gol. Z jednej strony strzeliłem po powrocie na boisko, z drugiej bramka ta dała nam punkt.

Co jednak poszło nie tak w tym spotkaniu, co się dzieje z Juventusem? “Fakt, że nie osiągnęliśmy żadnego z założonych celów, trochę nas zmartwił, ale musimy zdać sobie sprawę z tego, że drugie miejsce w tabeli to też niezły wynik. Trudno jednak tak po prostu przyswoić sobie taki sposób myślenia piłkarzom, którzy w głowach mają wyższe cele. To z kolei sprawia, że trudniej jest grać na maksa drużynie zbudowanej po to, by wygrywać, kiedy ta znajduje się nagle poza zasięgiem wszelkich pucharów.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: