Elkann: Nie gadać tylko grać!

Jak wspominaliśmy przed południem, dzisiaj głos w sprawie sytuacji w Juventusie miał zabrać John Elkann (na zdjęciu). I zabrał. Przy okazji zgromadzenia Exor, obok tematu przyszłości grupy Fiat, Elkann wyraził swoją opinię dotyczącą poczynań turyńskiego klubu.

Nawiązując bezpośrednio do Juventusu Elkann stwierdził: “Trener i piłkarze powinni skupić się teraz przede wszystkim na tym, żeby grać i wygrać najbliższe mecze, zamiast dyskutować czy angażować się w wywiady.” Następnie dodał: “Juventus to klub, z którym jesteśmy związani jako właściciele od wielu lat. Trzy lata temu rozpoczęliśmy pewną podróż, której celem jest pewien zrównoważony poziom futbolu, opierający się na pozytywnych rezultatach sportowych powiązanych z ekonomicznymi i finansowymi.” Na koniec powiedział: “Jeśli udaje się nam osiągać te cele na drodze, którą obraliśmy, zadowoleni są zarówno kibice, jak i akcjonariusze. Dzisiaj mierzymy się niewątpliwie z ogromnym rozczarowaniem, dlatego słusznie oczekujemy zwycięstw. W żaden inny sposób, jak tylko zwycięstwami, drużyna nie jest w stanie odpowiedzieć na to, co się w tym momencie dzieje.

www.tuttosport.com
www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: