Perinetti: “To dla nas świetny sezon”

Pod wodzą Antonio Conte (na zdjęciu) zespół Bari pewnie kroczy w kierunku powrotu do pierwszoligowej elity. Na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu Galletti mają już 13 punktów przewagi nad trzecią drużyną w tabeli i do zapewnienia sobie bezpośredniego awansu brakuje im już tylko jednego zwycięstwa.

Dyrektor sportowy Bari, Giorgio Perinetti, nie ukrywa zadowolenia z takiego obrotu sprawy, jak i z pracy wykonywanej przez Conte. “To dla nas naprawdę fantastyczny sezon. Główna w tym zasługa trenera i mam nadzieje, że zostanie z nami na przyszły sezon” – przyznał Perinetti.

Po chwili dodał jednak, że jeśli tylko Conte będzie chciał odejść, np. do Juventusu, nikt nie będzie stawał mu na drodze. “Jeśli pojawi się dla niego oferta z Turynu, nie mamy prawa zabronić mu odejścia. Jeśli tylko taka będzie jego wola, dojdziemy do porozumienia. Póki co robimy co w naszej mocy, by przekonać go, że warto z nami zostać także i na następny sezon” – zakończył.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: