Legrottaglie: Nie było tak źle

Kolejną osobą po Claudio Ranierim oraz Vincenzo Iaquincie, która zabrała głos i podzieliła się wrażeniami ze spotkania z Lecce, jest Nicola Legrottaglie (na zdjęciu). Podobnie jak jego poprzednikom, tak i obrońcy “Starej Damy” żal kolejnych straconych punktów.

Dzisiaj nie było aż tak źle. W końcu zagraliśmy tak jak chcieliśmy i do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Zasłużyliśmy na nie. Strasznie szkoda gola straconego w ostatnich sekundach meczu, ale zapominamy o tym i myślami jesteśmy już przy starciu z Milanem” – powiedział po meczu.

Gra Bianconerich ponownie spotkała się z ostrą krytyką ze strony kibiców. “Mają prawo być zdenerwowani. Szkoda jednak, że nie zdają sobie sprawy z tego, że ich zachowanie przynosi odwrotny skutek od pożądanego. Dajemy z siebie wszystko i mam nadzieje, że kibice są z nami. Muszą być cierpliwi i uwierzyć w nasz projekt, który zaprowadzi nas z powrotem na szczyt” – przekonuje obrońca Juventusu.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: