Mazzone: Ranieri dobrze sobie radził

O ocenę decyzji o zwolnieniu Claudio Ranieriego pokusiło się już wielu. Sytuację tę skomentował również Carlo Mazzone (na zdjęciu), dyrektor techniczny Włoskiej Federacji Piłkarskiej.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Tuttosport powiedział: “Pomimo katastrofalnej postawy zespołu w końcowej fazie sezonu, sądzę, że Ranieri radził sobie dobrze. Zmagał się z niewyobrażalnie dużą liczbą kontuzji, które wymagały od niego inwencji poprzez dawanie szans młodym zawodnikom. Miejmy nadzieję, ze klub podjął słuszną decyzję, ale na razie nie można o tym mówić. Musimy poczekać na rozpoczęcie nowego sezonu i zobaczyć co się wtedy stanie.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: