Cannavaro: Żal stąd odchodzić

Powracający do Juventusu Fabio Cannavaro (na zdjęciu) wypowiedział się w wywiadzie dla Radio Marca o swoim odejściu z Realu Madryt.

Po trzech latach w Madrycie Cannavaro wraca do Włoch. W ostatnim wywiadzie udzielonym hiszpańskim mediom powiedział: “Real zawsze będę nosił w sercu, ale Boluda powiedział mi, że jedyne, co dało się zrobić, to poczekać do wyborów i dopiero potem rozmawiać o mojej przyszłości.” Następnie dodał: “Nie zmienia to faktu, że zawsze będę uważał przygodę z Realem za wyjątkową. To, czego żałuję najbardziej, to fakt, że nie udało mi się zwyciężyć z tym klubem w Champions League. Real jest stworzony dla tego turnieju, ale nie byliśmy w najlepszej formie. W tym momencie nie jesteśmy na poziomie Manchesteru United, Chelsea czy Barcelony. Moje pożegnanie z Hiszpanią jest więc nieco smutne, jako że chciałem tu coś wygrać, może nawet ligę. Trudno jednak podnieść się po porażce 2:6 z Barceloną.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: