Drugi trening pod wodzą Ferrary

Drugi trening pod wodzą Ciro Ferrary (na zdjęciu, po prawej) za nami. Dzisiaj od rana oddzielnie pracowali Knezević i De Ceglie, obaj pod okiem Scanavino. Na salę gimnastyczną udali się Ekdal i Sissoko. Z boku pracy przyglądali się Alessio Secco, Renzo Castagnini i Gianluca Pessotto.

Ferrara podzielił zespół na dwie grupy: obrońcy, którzy pracowali właśnie z nim i Maddalonim, piłkarze ofensywni zaś trenowali z Sormanim. Ćwiczenia opierały się o trening nad posiadaniem piłki i manewry z futbolówką, do tego doszły potem ćwiczenia szybkościowe. Na koniec znalazł się czas na gierkę wewnętrzną, w trakcie której ucierpiał Zdenek Grygera, doznając urazu mięśni w okolicach lewego uda. Czech udał się wcześniej do szatni, a jego stan zdrowia zostanie dokładniej zbadany w ciągu najbliższych dni.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: