Diego: Jestem już bardzo blisko Juve

Przy okazji wczorajszego finału pucharu UEFA, po końcowym gwizdku arbitra i porażce Werderu Brema dziennikarze poprosili Brazylijczyka Diego (na zdjęciu), który nie mógł wystąpić w tym spotkaniu, o krótki wywiad.

Diego, zapytany o Juventus, odpowiedział wczoraj wieczorem przed kamerami La7: “Juve? Jesteśmy już bardzo blisko, brakuje nam kilku detali do tej przeprowadzki do Włoch.” Padło również pytanie o zwolnionego już Claudio Ranieriego. “Szczerze mówiąc nie śledziłem zbyt uważnie tych wszystkich zmian. Zobaczymy, kto będzie nowym trenerem w przyszłym sezonie.

Jeszcze przed rozpoczęciem wczorajszego spotkania Diego przyznał dziennikarzom: “Z Juve nic jeszcze nie jest oficjalne, ale faktycznie, odchodzę z Werderu.” Dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Klaus Allofs, przyznał: “Pozostało nam wyjaśnić kilka szczegółów. Póki co jeszcze istnieje klasyczny trójkąt: Diego, Turyn, Brema.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: