Del Piero: To bardzo ważne zwycięstwo!

Inter – wy macie San Siro, my… San Ciro!” – takie hasło widniało na jednym z transparentów na dzisiejszym meczu Juve ze Sieną. Bianconeri wygrali 3:0, a po końcowym gwizdku wypowiedział się Alex Del Piero (na zdjęciu).

Del Piero wpisał się dwukrotnie na listę strzelców, otwierając i zamykając wynik spotkania. W międzyczasie zaliczył też asystę, świetnie dogrywając piłkę do Claudio Marchisio. Po meczu porozmawiał chwilę z dziennikarzem RaiSport. “To był bardzo ważny dzień i to z wielu względów. Chcieliśmy tego zwycięstwa za wszelką cenę” – powiedział. “Wychodzimy z bardzo trudnego momentu, bo nie odnieśliśmy zwycięstwa już od kilku dobrych tygodni. Dzisiejszy sukces był rzeczą wręcz fundamentalną. Bardzo się cieszę z tych goli i asysty, nie było łatwo pokonać dzisiaj Sienę.

Oceniając na koniec poczynania zespołu oraz zapytany o Ferrarę odpowiedział: “Graliśmy bardzo dobrze, choć były rzecz jasna i trudniejsze chwile. Koniec końców jednak nie zwykliśmy się poddawać. Przyszłość Ciro? Ja skupiam się tylko na tym, żeby razem z kolegami dobrze zakończyć ten sezon. Wieziemy do Turynu trzy punkty i do osiągnięcia celu brakuje nam ostatniego kroku.

www.calciomercato.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: