Iaquinta: podwyżka do 2,7 miliona?

Chciał podwyżki, więc ją dostanie, choć nie taką, jakiej faktycznie oczekiwał. Z ostatnich raportów z Włoch wynika, że w najbliższych dniach Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) podpisze nowy kontrakt z Juventusem, który zagwarantuje mu zarobki o pół miliona euro rocznie wyższe, niż do tej pory.

W chwili obecnej włoski napastnik Starej Damy zgarnia 2,2 miliona euro za sezon. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Iaquinta chciałby zarabiać 3 miliony. Bianconeri zaproponowali mu podobno 2,7 miliona oraz przedłużenie kontraktu do 2013 roku. Za rogiem czai się jednak Tottenham i Zenit, które są gotowe dać Vincenzo oczekiwane 3 miliony oraz wyłożyć na stół pieniądze na jego kartę zawodniczą. Cobolli Gigli zapewnia jednak, że Włoch zostanie w Juve.

www.leggo.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: