Marchisio: Wrócić na zwycięski tor

Jeden z współbohaterów niedzielnego spotkania przeciwko Sienie, Claudio Marchisio (na zdjęciu), wypowiedział się przed kamerami Juventus Channel na temat wydarzeń z ostatnich kilku dni. A działo się w drużynie Starej Damy sporo.

Na początek opowiedział o przełamaniu fatalnej passy. “Po wygranej ze Sieną, mamy nadzieje wrócić na zwycięski tor. Koncentrowaliśmy się na bezpośrednim awansie do Ligi Mistrzów, a okazuje się, że stoimy przed ogromną szansą na wicemistrzostwo. Wystarczy teraz tylko wygrać z Lazio. Myślę, że zasłużyliśmy na drugie miejsce“.

Następnie Claudio dodał kilka zdań na temat wzmocnień. W ostatnich dniach Bianconeri ogłosili transfery Fabio Cannavaro oraz Diego. “Polityka transferowa klubu jest jasna i przejrzysta. Chcemy wzmocnić zespół, aby był bardziej konkurencyjny. Na pewno doświadczenie Cannavaro okaże się bardzo pomocne. Diego to z kolei piłkarz z najwyższej półki“. A kto powinien zostać trenerem? “Na razie pracujemy pod okiem pana Ferrary i koncentrujemy się na drugi miejscu w lidze” – odpowiedział wymijająco.

Na zakończenie Marchisio skomentował dwie sprawy niezwiązane z drużyną Juventusu. Dzisiejszy finał Ligi Mistrzów oraz pożegnanie z kibicami Milanu Paolo Maldiniego, przez których obrońca został… wygwizdany. “Będę kibicował Manchesterowi. To drużyna, która atakuje i broni się wszystkimi piłkarzami. Do tego ma piorunujący atak, co może okazać się decydujące w starciu z Barceloną. Maldini? Na stadionie znaleźli się ludzie, których nie powinno tam być. To wręcz niezrozumiałe. Zawodnik, który spędził w klubie całe życie i rozegrał w nim około 900 spotkań, zasługuje na największy szacunek” – zakończył.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: