Agent Melo: Z nikim nie negocjujemy

Wczoraj po południu agent Felipe Melo (na zdjęciu), Josè Rodriguez Baster, wyjaśnił, że nieprawdziwe są informacje, jakoby piłkarz doszedł do porozumienia z jakimkolwiek klubem. Baster zapewnił, że z rozmowami o kontrakcie poczekają, aż najpierw dogadają się oba kluby.

Agent Melo zabrał głos wczoraj po godzinie 17:00. “W tym momencie nie prowadzimy żadnego rodzaju negocjacji na temat Felipe Melo z żadnym klubem. Jeśli ktoś chce go kupić, najpierw musi dojść do porozumienia z Fiorentiną. Nie negocjujemy, jeśli klub najpierw nie uzyska zgody na takie rozmowy od szefostwa Violi. Normalne, że ostatnio tak dużo mówi się o Felipe. Chłopak ma za sobą świetny sezon i równie dobry występ w Pucharze Konfederacji. Nie prowadzimy jednak rozmów z żadnym klubem.

Sprzeczne są też ostatnie informacje dotyczące przeprowadzki Gaetano D’Agostino do Juve. Podczas gdy Corriere dello Sport trąbi już na pierwszej stronie o porozumieniu z Udinese i o tym, że lada chwila Włoch podpisze kontrakt z Juventusem, Tuttosport informuje, że relacje Juve z Udinese są coraz chłodniejsze a o transferze D’Agostino nie ma co marzyć, za to że Fiorentina zgodziła się na negocjacje w sprawie Felipe Melo i że to on zasili skład Juventusu. Tegoroczne letnie mercato robi się więc coraz bardziej gorące.

www.calciomercato.it
www.corrieredellosport.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: