Cannavaro: Będziemy walczyć z Interem

Fabio Cannavaro (na zdjęciu) wypowiedział się na temat spodziewanych kolejnych wzmocnień drużyny Juventusu. Obrońca Starej Damy uważa, że w nowym sezonie Bianconeri z dużo większym powodzeniem będą mogli walczyć z Interem bark w bark o scudetto.

Zapytany o to, czego spodziewa się po tegorocznym mercato w ciągu najbliższych tygodni, Cannavaro odpowiedział: “Wzmocnień środka pola. Mówi się o Melo, mówiło się D’Agostino, pod lupą był też Diarra. Ktokolwiek z nich by do nas nie przyszedł, mówimy o klasowych piłkarzach. Wszyscy pasujący do Juventusu.” Następnie zaznaczył: “Z transferami, których klub dokonał do tej pory uważam, że możemy walczyć z Interem do samego końca jak równy z równym. Chcemy być lepsi niż w zeszłym sezonie, choć i drużyna Interu będzie bardziej konkurencyjna.

www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: