Strona główna » Aktualności » Kibice Violi już pomstują!
Kibice Violi już pomstują!
Kibice Fiorentiny są już niemal przekonani o tym, że Felipe Melo (na zdjęciu) niebawem opuści Florencję. Co prawda w ostatnim wywiadzie dyrektor sportowy Violi przyznał, że tylko Arsenal złożył konkretną propozycję zakupu Brazylijczyka, ale Juventus też nie przestał się o niego starać.
We Włoszech kibice Fiorentiny zaczynają już wyrażać swoje niezadowolenie z odejścia Melo. Na jednym z murów Florencji znalazł się już napis: “Melo i jego wiara” przy czym każda z liter “E” we włoskim napisie została zastąpiona symbolem waluty euro.
Tifosi są więc już świadomi tego, że Brazylijczyk niebawem zmieni barwy klubowe. Ale na jakie? “Konkretną ofertę złożył nam Arsenal a Wenger chce ze mną jeszcze nadal o tym rozmawiać” – powiedział Pantaleo Corvino, odpowiadający za transfery Violi. “Mamy szansę otrzymać ciekawego piłkarza w zamian, więc niczego nie wykluczam” – zaznaczył. Do tego dodał: “Żaden klub nie zdecydował się jednak na to, by po prostu zapłacić tyle, ile Melo ma w klauzuli odejścia w kontrakcie. Nie mamy też w planie żadnego nowego spotkania.”
Wydaje się, że Juventus będzie musiał się naprawdę postarać, by pokonać konkurencję w drodze po podpis Melo i przekonać najpierw szefostwo Fiorentiny, że Brazylijczyk powinien przeprowadzić się do Turynu, a nie Londynu…
www.tuttosport.com
www.fiorentina.it