Melo jeszcze nieoficjalnie, ale…

O transferze Felipe Melo (na zdjęciu) wypowiedział się z ramienia Fiorentiny Valter Tanturli, w imieniu Juventusu z kolei Jean-Claude Blanc. Co obaj panowie mieli do powiedzenia na ten temat?

Zacznijmy od Blanka, który dyskusje uciął dosyć stanowczo: “Dzisiaj o nieoficjalnych i nie sfinalizowanych jeszcze transakcjach nie rozmawiamy. Póki co naszą Brazylią jest Amauri i Diego“. Tymczasem Tanturli, prezydent ATF, powiedział w wywiadzie dla ViolaGol: “Żal trochę patrzeć, jak piłkarz Fiorentiny przechodzi do Juventusu. Klub podjął jednak taką a nie inną decyzję. Cóż, miejmy nadzieję, że do ekipy Violi dołączy nowy piłkarz, któremu być może uda się otrzeć łzy goryczy“.

www.fiorentina.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: