Melo w poniedziałek ogłoszony?

W trakcie wczorajszej prezentacji Diego kibice zgromadzeni w Pinzolo i przed telewizorami usłyszeli, że Juventus pozyskał Felipe Melo (na zdjęciu). Słowa te nie padły jednak z ust Blanka ani Secco, żaden z nich nie skomentował też tej informacji.

Prowadzący wczorajszy show dosyć swobodnie wypowiadał się na temat sfinalizowanego już ponoć transferu Melo do Juventusu. Blanc i Secco jedynie znacząco się uśmiechali i gdyby opierać się na ludzkiej interpretacji ich zachowania, można być praktycznie pewnym, że brazylijski pomocnik Fiorentiny faktycznie jest już piłkarzem Bianconerich. Przed nim jeszcze jednak testy medyczne, a sam zawodnik przebywa jeszcze na urlopie, stąd turyński klub odkłada w czasie oficjalny komunikat w tej sprawie. Szefowie Juventusu, nauczeni przygodą z Gaetano D’Agostino, wolą poczekać, aż wszystko będzie pewne w pełnym znaczeniu tego słowa.

Oficjalnego oświadczenia o pozyskaniu Melo możemy spodziewać się ponoć w poniedziałek. Wtedy to właśnie Brazylijczyk wróci z wakacji, przejdzie rankiem badania medyczne, po czym mamy nadzieję poinformować Was o sfinalizowanym transferze. Szczegóły kontraktu? 5 lat współpracy z Juventusem i 2,5 miliona euro za sezon. Fiorentina otrzyma żądane 25 milionów euro, z czego 21 w pieniądzach a pozostałą część w postaci karty zawodniczej Marco Marchionniego.

własne
www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
66
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: