Nedved: We Włoszech nie zagram

Pavel Nedved (na zdjęciu) zabrał w końcu głos w temacie swojej przyszłości. Po pierwsze Czech zapewnił, że nie będzie grał dla Interu. Po drugie jednak, nie zamierza też wejść w skład sztabu Juventusu. Zagranica? Kto wie…

W wywiadzie dla Gazzetta dello Sport Nedved powiedział: “Powiedziałem sobie stop, przynajmniej we Włoszech. Dziękuję ludziom i klubom, które wyraziły swoje zainteresowanie współpracą ze mną, okazali wiarę w moje siły i byli skłonni zaproponować mi kolejny rok gry. Czuję jednak, że nie powinienem grać w innym trykocie niż ten, w którym ostatnich latach walczyłem“. Następnie zaznaczył: “W tym momencie muszę też niestety odmówić szefostwu Juventusu i odrzucić zaproszenie dotyczące pracy na stanowisku kierowniczym albo wejścia w skład sztabu technicznego“.

Dziennikarze uważają, że Nedved jeszcze wybiegnie na boisko, tyle że faktycznie za granicami Italii. Mówi się o Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Opcją cały czas pozostaje też ojczysty kraj Nedveda, Czechy.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: