Melo: Teraz jestem szczęśliwy!

Choć nie był zbyt rozmowny w momencie przybycia na testy medyczne, Felipe Melo (na zdjęciu) krótko skomentował swoją przeprowadzkę do Juventusu, poproszony o to przez dziennikarza La Gazzetta dello Sport.

Melo jest pewien, że w razem ze swoją nową drużyną, w której gra już jego dwóch rodaków, odniesie wiele zwycięstw. “Możemy wygrać takim składem wszystko, nawet i Champions League” – powiedział. “Viola zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, ale dobrze, że stało się właśnie tak. Teraz jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem” – zadeklarował.

Cały czas czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie transferu Felipe Melo przez Juventus.

www.calciomercato.it
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
67 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
67
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: