Caliendo: Treze nie odszedł do Milanu bo…

Antonio Caliendo, agent Davida Trezeguet (na zdjęciu), który przyzwyczaił już kibiców Juventusu do tego, że lubi rozmawiać z mediami, przyznał w ostatnim wywiadzie, że tego lata francuski napastnik Juventusu był bliski przeprowadzki do Milanu.

Caliendo przyznał: “David był już bardzo, bardzo blisko podpisania kontraktu z Milanem, ale ostatecznie zdecydował, że nie chce zawieść fanów Bianconerich i do tego postąpić wbrew woli kierownictwa klubu. Dlatego został w Juventusie“. Następnie dodał jeszcze: “Osobiście myślę, że w zimie też się nie przeprowadzi do Mediolanu, choć wiadomo, że przyszłość nieraz bywa nieobliczalna. Rynek transferowy rządzi się swoimi prawami. Stawiam jednak, że do czerwca zostanie w Juve, a potem odejdzie. Jego zapowiedzi powrotu do Francji czy Argentyny miały być wyraźnym znakiem dla kierownictwa klubu, żeby zaczęli szukać jego następcy“.

Na koniec powiedział jeszcze: “David zwykł być bohaterem na boisku, toteż rola rezerwowego grzejącego ławę niezbyt mu odpowiada. Ale Juventus gra z tygodnia na tydzień, dlatego i dla niego w końcu powinno znaleźć się miejsce“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: