Diego będzie pauzował tylko 7 dni

Zgodnie z planem dzisiejszego przedpołudnia Brazylijczyk Diego (na zdjęciu, po prawej) został poddany gruntownym badaniom, uwzględniającym między innymi rezonans magnetyczny. Ostateczna diagnoza jest bardziej optymistyczna, niż się spodziewano.

Rezonans przeprowadził w Turynie profesor Faletti. Badania nie wykazały uszkodzenia mięśni prawego uda, a zmęczenie mięśnia półbłoniastego uda. Całkowite wyleczenie tego stanu zajmie siedem dni, w ciągu których Diego przejdzie fizykoterapię i zostanie objęty opieką medyczną, po czym wróci do normalnych treningów.

Zobacz także:
Wykaz kontuzji

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: