Diego: Mogę zagrać już cały mecz

Zadowolony z powrotu na boisko jest Brazylijczyk Diego (na zdjęciu), który mógł w końcu zagrać w meczu Champions League. Piłkarz przyznaje, że czuje się lepiej, choć do pełni formy jeszcze trochę mu brakuje.

W pomeczowym wywiadzie powiedział: “Czuje się dobrze, choć odbudowuje jeszcze swoją formę fizyczną. Myślę jednak, że spokojnie mogę zagrać już pełne 90 minut“. Następnie dodał: “Ustawienie i styl gry? Nie sądzę, żeby było szyte na miarę pode mnie, nowe ustawienie jest dobre dla wszystkich piłkarzy Juve. W porządku, wiem, że spełniam ważną rolę w drużynie, jeśli wybiegamy w takim a nie innym ustawieniu. Dlatego też jestem gotowy, by z Palermo rozegrać już pełne spotkanie“. Zapytany o gwizdy pod jego adresem ze strony kibiców Bayernu Monachium, odpowiedział z kolei: “To normalne, tutaj postrzega się mnie przecież jako przeciwnika. Nie zmienia to jednak faktu, że Niemcy darzę naprawdę ciepłym uczuciem, zwłaszcza kibiców Werderu Brema“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: