Secco: Remis jest sprawiedliwy

W wywiadzie dla Mediaset Premium na temat remisu z Bayernem Monachium wypowiedział się dyrektor sportowy Juventusu, Alessio Secco (na zdjęciu). Również on uważa, że remis z Niemcami to nie powód do wstydu.

Secco powiedział po końcowym gwizdku arbitra wczorajszego spotkania: “W świetle tego, jaki był przebieg całego meczu, remis jest najbardziej rozsądnym i sprawiedliwym wynikiem“. Poproszony o ocenę gry Brazylijczyka Diego, odpowiedział: “Z Bologną zagrał pięćdziesiąt minut, po za tym wraca do gry po długiej nieobecności związanej z leczeniem kontuzji. Dzisiaj nie grał jeszcze w swoim typowym rytmie i na swoim typowym poziomie, ale i tak widoczne były postępy w porównaniu z poprzednim meczem – a to dobrze rokuje na przyszłość i kolejne spotkania“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: