Diego: Potrzebuję tylko ogrania

W obliczu kontuzji Alessandro Del Piero Brazylijczyk Diego Ribas da Cunha (na zdjęciu) zapewnił, że jest gotowy do gry, choć być może nie jest jeszcze w pełni formy. Piłkarz tłumaczy, że teraz potrzebuje jedynie ogrania.

Zapytany o stan zdrowia, Diego odpowiedział: “Czuję się już naprawdę dobrze, teraz po prostu jedyne, czego mi potrzeba, to regularnej gry, żebym jak najszybciej wrócił do swojej optymalnej formy“. Następnie zapowiedział: “Zamierzam pojechać na Sycylię i zagrać z Palermo. Wiem, że nie jestem w szczytowej formie, ale to kwestia czasu i ogrania. Trzy mecze w tygodniu? Nie widzę żadnego problemu“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: