Iaquinta: Jedziemy po trzy punkty!

Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) spodziewa się ciężkiej przeprawy z Palermo. Na Sycylii nigdy nie gra się łatwo, nie należy więc myśleć, że tym razem będzie inaczej. Mimo wszystko Bianconeri chcą wygrać, po trzech remisach z rzędu.

Iaquinta zapewnił: “Jedziemy tam po trzy punkty i nie ma dyskusji. Z każdą drużyną gramy nie o remis, a o zwycięstwo. W Monachium popełniliśmy pewne błędy, których nie możemy powtórzyć teraz, ale ogólnie uważam, że idzie nam dobrze i jesteśmy na dobrej drodze“. Następnie dodał jeszcze: “Myślę, że mamy odpowiednie nastawienie do wszystkich meczów, na tyle odpowiednie, by rozegrać świetny sezon i zawojować Champions League. Życzę Amauriemu, by się odblokował i znów strzelał bramki. Napastnicy mają w sezonie swoje dobre i złe chwile, ale kiedy są cierpliwi i spokojni, z czasem przyjdzie ten gol, który rozwiązuje worek z następnymi“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: