Diego rozczarowany po meczu z Palermo

Jednym z najbardziej rozczarowanych wczorajszą porażką piłkarzy jest Brazylijczyk Diego (na zdjęciu), który oprócz tego, że nie zdobył wczoraj żadnej bramki, zszedł z boiska na długo przed zakończeniem spotkania.

Po meczu zawodnik powiedział: “Niestety, zaprzepaściliśmy szansę objęcia pierwszego miejsca w tabeli. Zagraliśmy przeciwko bardzo dobrze grającemu w obronie zespołowi Palermo i nie udało nam się strzelić im nawet jednego gola“. Następnie dodał: “Popełniliśmy też kilka błędów, które ostatecznie kosztowały nas dwie stracone bramki. Teraz mamy dwa tygodnie na to, by odnaleźć naszą zwycięską formę i pracować dalej“.

Aktualnie Juventus ma dwa punkty straty do pierwszego w tabeli Interu oraz Sampdorii, z którą zmierzy się już niebawem. Bianconeri okupują trzecie miejsce w tabeli. Następnym przeciwnikiem zespołu Ferrary będzie Fiorentina, która przyjedzie do Turynu po dwutygodniowej przerwie związanej z meczami reprezentacji.

www.football-italia.net
www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: