Prandelli: Juve będzie chciało się odegrać

Trener Fiorentiny, Cesare Prandelli (na zdjęciu), przyznał, że obawia się Juventusu, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć za dwa tygodnie. Jego zdaniem Bianconeri będą chcieli odbić sobie porażkę na Sycylii.

Prandelli stwierdził w ostatnim wywiadzie telewizyjnym podczas programu Controcampo: “Spotkamy się z drużyną zranioną porażką, która będzie chciała odegrać się za stracone punkty. My z kolei przechodzimy przez dobry dla nas okres, przy czym cały czas mamy jeszcze wiele do zrobienia“. Dodał jeszcze: “Ciekaw jestem, jak poradzimy sobie na tak ważnym i trudnym terenie, jak ten w Turynie…

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: