Lippi: Ja w Juve? Zobaczymy po Mundialu!

Trener reprezentacji Włoch, Marcello Lippi (na zdjęciu), nie wykluczył możliwości podjęcia współpracy z Juventusem po zakończeniu przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Czy to kolejne potwierdzenie prasowych doniesień?

Lippi skomentował informacje przedstawione przez włoską prasę w zupełnie inny sposób, niż do tej pory. Zwykle stanowczo dementował wszelkie pogłoski wiążące go z Juventusem, tym razem jednak, poproszony o komentarz, powiedział: “Zrobię to, co cztery lata temu: skończy się Mundial, usiądziemy na spokojnie i zobaczymy, jakie decyzje podejmiemy“. Póki co włoski taktyk skupia się tylko na najbliższych meczach Azzurrich. “Dobrze to ostatnio ujął Buffon, kiedy powiedział, że ja w to, co robię, wkładam całą duszę i bardzo się angażuję. Praca absorbuje mnie całkowicie. Nie umiem dlatego już dzisiaj odpowiedzieć na pewne pytania, nie wiem, co przyniesie jutro. Na razie myślę tylko o lecie 2010 i naszym udziale w Mundialu“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: