Chiellini: Graliśmy siłowo, ale ładnie

Obrońca Juventusu i reprezentacji Włoch, Giorgio Chiellini (na zdjęciu), wypowiedział się o wczorajszym zremisowanym meczu Azzurrich z Irlandią.

Chiellini wierzy, że ekipa Lippiego znalazła równowagę pomiędzy siłą fizyczną, a stylem i jakością gry. “Straciliśmy dwie bramki ze stałych fragmentów gry, wstyd” – rozpoczął. “Mimo wszystko myślę, że rozegraliśmy jeden z najlepszych meczów na wyjeździe w tym roku. Najważniejsze, że zapewniliśmy sobie awans do finałów“.

Mówiąc o bramce Gilardino z końcowych minut spotkania powiedział: “Gdybyśmy przegrali w takim stylu, byłoby to wręcz niesprawiedliwe, jako że dominowaliśmy praktycznie przez cały mecz“. Na koniec dodał: “Myślę, że spisaliśmy się dobrze w walce siłowej, do tego mamy czym się pochwalić jeśli chodzi o jakość i styl gry – Andrea Pirlo zawsze czyni różnicę“.

www.football-italia.net
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: