Melo zapowiada wielki powrót

Felipe Melo (na zdjęciu) zapowiada powrót w wielkim stylu. Brazylijczyk zrzuca swoje dotychczasowe poczynania w Juve na bark zmęczenia, zapewnia jednak, że już odpoczął i że jest gotowy pokazać, ile naprawdę jest wart.

W wywiadzie dla Globoesporte Melo powiedział: “Przed przerwą świąteczną byłem już naprawdę zmęczony, ale teraz jest już dużo lepiej. Czuję się jak nowo narodzony i chcę pokazać wszystkim dookoła, że klub nie popełnił błędu, wydając na mnie tyle pieniędzy“. Następnie dodał: “Chcę tu zostać, nie chcę opuszczać Juventusu“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: