Chiellini: Obyśmy grali tak zawsze!

Jako jeden z pierwszych po dzisiejszym meczu z Parmą wypowiedział się obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu). Włoch udzielił wywiadu na prośbę dziennikarzy Sky Sport.

Chiellini przyznał po końcowym gwizdku sędziego: “Jeśli będziemy grać w każdym meczu z taką determinacją, co dzisiaj, możemy pokonać każdego. W ciągu ostatnich dwóch tygodni pracowaliśmy nad tym ze wszystkich sił, chcieliśmy pokazać, jakim zespołem naprawdę jest Juve“. Następnie dodał: “Dzisiejsza postawa naszej drużyny powinna być dla nas punktem wyjścia, bo już w niedzielę czeka nas trudny mecz z Milanem, w którym musimy dać z siebie 110 procent“. Zapytany o to, jak czuł się w roli kapitana zespołu, odpowiedział: “Raz już miałem okazję nim być, to zawsze przyjemność. Dzisiaj jednak wszyscy byliśmy kapitanami drużyny: od prezydenta, po najniższego w hierarchii klubu. Mieliśmy trochę szczęścia przy drugim golu, ale zwyciężyliśmy w pełni zasłużenie“.

Na koniec powiedział kilka słów pod adresem Ciro Ferrary: “Ostatnimi dniami dużo o nim powiedziano, ale gdzie on, tam i my. Ostatnimi tygodniami nie byliśmy prawdziwym Juve, ale przerwa świąteczna wyraźnie nam się przydała“.

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
54
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: