Diego: Scudetto nadal jest możliwe!

Zwycięstwo z Parmą tchnęło nieco otuchy w piłkarzy Juventusu, pokrzepiło również Brazylijczyka Diego (na zdjęciu), który w wywiadzie pomeczowym przyznał, że wygrana na terenie przeciwnika bardzo go ucieszyła.

Brazylijczyk powiedział: “Świetnie jest zacząć nowy rok w taki sposób. Zarobiliśmy komplet ważnych punktów, odzyskaliśmy wiarę w siebie. Teraz czekamy na Milan, na mecz, który dla nas będzie niczym jakiś wielki finał, bo jeśli wygramy, wskoczymy z powrotem na drugie miejsce w tabeli“. Zdaniem Diego walka o scudetto jest w tym roku jeszcze jak najbardziej możliwa. “Osiągnęliśmy to, co sobie zaplanowaliśmy: wygraliśmy mecz z Parmą. Cieszę się, że mogłem mieć jakiś swój wkład w ten sukces. Uważam, że mamy jeszcze szansę zakończyć ten sezon na szczycie tabeli, potrzebujemy jednak być maksymalnie skoncentrowani i grać o każde zwycięstwo“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: