Guidolin: Bramki po naszych błędach

Porażka z Juventusem nie ograbiła z optymizmu Francesco Guidolina (na zdjęciu), który mimo wszystko jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych we wczorajszym spotkaniu. Guidolin przyznaje jednocześnie, że w ostatnich dwóch meczach Parmie czegoś zabrakło.

W pomeczowym wywiadzie przyznał: “Zabrakło nam nieco precyzji, mecz nie należał do najłatwiejszych. Zwłaszcza w drugiej połowie Bianconeri przycisnęli i grali na trzydziestym metrze. Są dobrzy, a najlepsze, że zdobyli dwa gole, nie strzelając na naszą bramkę. Oba gole to wyłącznie nasza odpowiedzialność i wina, a nie ich geniusz. Musimy być bardziej uważni, a znajdą się i powody do zadowolenia“. Następnie dodał jeszcze: “Naszym celem nie jest prześcignięcie Juve w tabeli, ale rozegranie spokojnego sezonu. Tabela odzwierciedla poniekąd nasz trud i poświęcenie, dlatego uważam, że zasługujemy na to, co mamy. Musimy teraz pokazać, że to nie przypadek. Łatwo na pewno nie będzie“.

www.sportal.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: