Chiellini: Mogliśmy uniknąć tych bramek

Zdaniem Giorgio Chielliniego (na zdjęciu) porażka z Milanem jest o tyle bolesna, że wszystkich trzech bramek można było swobodnie uniknąć. Obrońca Juventusu, który oddał bodajże najwięcej strzałów na bramkę Milanu, udzielił po meczu wywiadu.

Giorgio powiedział: “Z całym szacunkiem dla Milanu, ale wszystkie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry. Wszystkich mogliśmy uniknąć, gdyby tylko być bardziej uważnym. Z odpowiednią koncentracją mogliśmy zakończyć ten mecz innym wynikiem, niestety straciliśmy drugą i trzecią bramkę i polegliśmy na całej linii“. Następnie dodał: “Jesteśmy w pełni świadomi tego, że przechodzimy przez trudny okres, już z Bayernem traciliśmy bramki w ten sposób. Musimy w jakiś sposób się podnieść. W środę gramy z Napoli w Coppa Italia. Przykro mi z powodu dzisiejszej przegranej, zwłaszcza, że mogliśmy inaczej się zachować przy tych trzech sytuacjach“.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: