Tiago jeszcze w Turynie

Portugalczyk Tiago (na zdjęciu) jest już na walizkach, ale jeszcze w Turynie. Dzisiaj miała odbyć się oficjalna prezentacja piłkarza jako zawodnika Atletico Madryt, tymczasem niestety na przeszkodzie stanęła kiepska pogoda i Tiago musiał zostać.

Szefowie nowego klubu piłkarza poinformowali, że prezentacja odbędzie się jutro, ponieważ z prognoz wynika, że niebawem podróż do Hiszpanii będzie już możliwa.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: