Toni: Amauri? Bo Brazylia go olała!

Jak się okazuje, sprawa Brazylijczyka Amauriego i włoskiej reprezentacji nadal wywołuje wiele kontrowersji. Być może dodatkowo podsyca je fakt, iż o ile w zeszłym sezonie można by było mówić o potencjalnym wzmocnieniu kadry Italii, o tyle w tym piłkarz nie zachwyca.

Ostatnimi dniami w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Il Messaggero swoje zdanie na ten temat bez ogródek wyraził obecny piłkarz Romy, Luca Toni. “Amauri wybrał Włochy tylko dlatego, że Brazylia go olała” – powiedział. Następnie dodał: “Jeśli wybiera naszą kadrę tylko z tego powodu, nie powinien być napastnikiem tej drużyny. W Serie A gra wielu innych utalentowanych piłkarzy. Nie każdy musi przecież grać w Juve, Milanie czy Interze. Jestem jednak pewien, że w dobrej formie Amauri pojedzie na Mundial. Ja ze swojej strony zrobię, co mogę. Lippi może nie bezpośrednio, ale dał mi do zrozumienia, że przygląda się moim postępom“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: