Melo: Naszym problemem był trener

W wywiadzie udzielonym brazylijskim dziennikarzom Globoesporte Felipe Melo (na zdjęciu, po prawej) stwierdził, że dotychczasowym problemem Juventusu była nie kiepska drużyna, bo jego zdaniem Bianconeri są tak samo silni, jak Inter, a… trener bez doświadczenia.

Melo stwierdził: “Nie ma racji ten, kto mówi, że Inter jest silniejszy od Juventusu. My po prostu mieliśmy niedoświadczonego trenera“. Następnie dodał: “Gdybyśmy byli słabsi od Interu, nie pokonalibyśmy ich przed świętami w Turynie. Ćwierćfinał Coppa Italia też był bardzo wyrównany i mogliśmy odnieść w nim sukces. Niestety, drużyna, która była dopiero w budowie, została oddana w ręce zupełnie niedoświadczonego trenera, podczas gdy Inter miał na swojej ławce świetnego taktyka“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: