Del Piero: Szukanie pozytywów na siłę

Po meczu z Livorno wypowiedział się również kapitan Starej Damy, Alessandro Del Piero (na zdjęciu). Ikona Juventusu nie ucieka od samokrytyki i przyznaje, że nie można być zadowolonym z ostatnich poczynań Bianconerich.

Del Piero powiedział: “Sytuacja, w jakiej się znajdujemy, jest obecnie w świetle wszystkich możliwych reflektorów. Widzą ją wszyscy, widać, że sobie nie radzimy. Jeśli chcemy jednak na siłę doszukać się w tym momencie jakichś pozytywów, to chyba przychodzi mi na myśl tylko ten, że od miejsca premiowanego grą w Champions League dzielą nas trzy punkty, czyli o jeden mniej niż tydzień temu. Powtarzam jednak: to już wyszukiwanie sztucznych pozytywów na siłę. Może nieraz i to jest potrzebne, żeby się nie poddać, żeby odnaleźć jakimś cudem energię do tego, by odmienić los“.

Następnie dodał jeszcze: “Punkt wywalczony w meczu z Livorno nie może cieszyć. Podobnie nie uważam, żebym ja sam zagrał w tym spotkaniu dobrze. Wiemy jednak teraz, o co się bijemy – o grę w przyszłorocznej edycji Champions League. Chcemy zagwarantować to sobie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Gra o ten cel jest cały czas otwarta, dlatego nie możemy dalej się pogrążać“.

www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: