Marino: Postawcie na Giovinco!

Były dyrektor generalny Napoli, Pierpaolo Marino (na zdjęciu), wyraził swoje zdanie na temat obecnej sytuacji Juventusu. W wywiadzie dla Tuttosport mówił między innymi o tym, co jego zdaniem należałoby zrobić, żeby poprawić ów stan rzeczy.

Na początku powiedział: “W moim odczuciu Juventusowi brakuje agresji w grze. Zaccheroni może sobie z tym nieźle poradzić, choć nie ma jednoznacznej i pewnej recepty na całe zło. Osobiście postawiłbym na tych, którzy są gwarancją jakości i entuzjazmu w grze, przede wszystkim na Sebastiana Giovinco. Ten młody piłkarz może nawet w pojedynkę wyciągnąć Juve z problemów, z uwagi na wolę walki, ogromne niespełnione ambicje i świeże podejście do gry. Najlepiej poradziłby sobie jako skrzydłowy“.

Na temat krytykowanych Melo i Diego powiedział z kolei: “Bianconerim nie udało się niestety sprowadzić D’Agostino z Udinese, dlatego sprowadzili Melo, za którego wyraźnie przepłacili. Co do Diego – jest świetnym piłkarzem, ale nie muszę chyba tłumaczyć, że nie pokazał jeszcze do tej pory, na co naprawdę go stać. Trochę to nawet dziwne…

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: