Marek Hamsik mógł grać w Juventusie

Czy Juventusowi przydałby się Marek Hamsik (na zdjęciu)? Jeśli ktoś uważa, że tak – będzie tym bardziej żałował decyzji szefostwa turyńskiego klubu z 2007 roku. Okazuje się, że wtedy Bianconeri mogli go sprowadzić, ale… nie chcieli.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Tuttosport opowiedział o tym sam prezydent Brescii, Corioni. “W 2007 roku zaoferowaliśmy Marka trzem drużynom: Interowi, Milanowi i Juventusowi. Od każdej z nich dostałem wtedy krótką informację: nie jesteśmy zainteresowani. To tylko dowodzi, że sporo osób zarabiających na świecie piłki ma o niej naprawdę niewielkie pojęcie. Dla szefostwa włoskich klubów piłkarz wtedy jest naprawdę dobry, kiedy zaliczy Real Madryt, albo przynajmniej kiedy Hiszpanie się nim zainteresują. Jedynym, który naprawdę ufa młodym, jest Pozzo. On jeden chyba naprawdę rozumie piłkę“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: