Pantelic uziemiony przez grypę

Serbski napastnik, stanowiący filar ataku Ajaxu, Marko Pantelic najprawdopodobniej nie zdąży się wykurować przed jutrzejszym spotkaniem. Zaatakowany przez wirus grypy raczej nie będzie zdolny zagrać przeciwko Juventusowi.

Jol prawdopodobnie w miejsce Pantelica postawi na Luisa Suareza, wstawiając go w ataku na środek. Znaczyło by to, że Dennis Rommedahl zagra na prawym skrzydle.

31-latek dołączył do Ajaxu ostatniego lata z Herthy Berlin na zasadzie wolnego transferu. Nie zajęło mu długo stać się podstawowym członkiem zespołu. Strzelił już w Eredivise osiem bramek w 15 wystąpieniach.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: