Grygera: Odpowiedzialność także po naszej stronie

W trwającym właśnie meczu miał wystąpić od pierwszej minuty, póki co jednak siedzi na ławce rezerwowych. Zdenek Grygera (na zdjęciu), były piłkarz Ajaxu, uważa, iż jego dawna i obecna drużyna są teraz mniej więcej na tym samym poziomie. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego powiedział: “Przechodzimy przez trudniejszy okres. Obecnie my i Ajax jesteśmy na podobnym szczeblu. Wynik 1-0 nie byłby zły, ale oni są porządnym zespołem. Łatwo nie będzie“.

Zdenka spytano także o zmianę na ławce trenerskiej Bianconerich. “Graliśmy pod presją oczekiwań. Zespół z przeszłością Juventusu nie może sobie pozwalać na tak wiele przegranych. Ostatecznie Ferrara musiał odejść, ale marne rezultaty to nie tylko i wyłączenie jego wina. Może brak mu doświadczenia, ale wszyscy ponosimy odpowiedzialność. Zaccheroni ma wyjątkowy styl pracy. Koncentruje się przede wszystkim na aspekcie taktycznym. Ale we Włoszech to normalne“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: